Małopolskie Talenty

Letnia Szkoła Młodych Talentów – szczegóły organizacyjne letnich warsztatów wyjazdowych

Wszyscy uczniowie, którzy zostali zakwalifikowani na Letnią Szkołę Młodych Talentów i potwierdzili swój udział w warsztatach prosimy o zapoznanie się z szczegółami organizacyjnymi wyjazdu zamieszczonymi w tym artykule.

  • Warsztaty odbędą się w Krakowie w terminie: od 27 czerwca 2021 r. do 3 lipca 2021r.
  • Miejscem realizacji zajęć edukacyjnych dla uczniów z wszystkich kompetencji i etapów edukacyjnych będzie: Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 158 w Krakowie, ul. Strąkowa 3A, 30-410 Kraków,
  • Miejscem noclegu dla uczniów z wszystkich kompetencji i etapów edukacyjnych będzie: Hotel Wolski, ul. Jodłowa 13, 30-251 Kraków
  • Pod wskazanym linkiem znajduje się dokładny plan miejsc i godzin odjazdów autokarów na warsztaty : Miejsce zbiórki na LSMT. Prosimy, aby na miejscu zbiórki być co najmniej 15 min. przed planowanym odjazdem autokaru.
  • Pod wskazanym linkiem znajduje się szczegółowy harmonogram warsztatów: Informacja o Letniej Szkole Młodych Talentów.
  • Wszystkie osoby zakwalifikowane do LSMT otrzymają również informację mailową w tym zakresie i zostaną poproszone o ostateczne potwierdzenie udziału w warsztatach i zapoznania się szczegółami organizacyjnymi wskazanymi powyżej. Jeśli zakwalifikowany uczeń, który w terminie do 28 maja potwierdził wstępnie swój udział w LSMT nie otrzyma maila z prośbą o ostateczne potwierdzenie udziału w warsztatach, proszony jest o kontakt telefoniczny pod nr telefonu 12 61 60 717.
  • O dalszych ewentualnych szczegółach organizacyjnych dotyczących LSMT będzie informował Organizator wyjazdu firma INVENTUM Sp. z o.o., ul. Mikołaja Reja 20A, 33-300 Nowy Sącz, tel.: (18) 521 10 18. w formie telefonicznej lub mailowej.

Logotypy