Małopolskie Talenty

Informacja o uczniach zakwalifikowanych do Letniej Szkoły Młodych Talentów

Informujemy, że zakończyliśmy analizę dokumentacji złożonej przez uczniów, ubiegających się o udział w Letniej Szkole Młodych Talentów.

 Do grup z matematyki, przedsiębiorczości i TIK zostali zakwalifikowani wszyscy chętni uczniowie z etapu II (klasy 7-8 szkoły szkół podstawowych) i z etapu III (szkoły średnie), którzy w nieprzekraczalnym terminie do 15 maja 2020 (decyduje data wpływu) r. złożyli poprawnie wypełniony formularz zgłoszeniowy.

W przypadku języka angielskiego liczba zgłoszeń przekracza liczbę miejsc, zostanie więc przeprowadzona dodatkowa analiza stopnia spełnienia kryteriów udziału.

Jednocześnie informujemy, że ponieważ warunki epidemiczne nie uległy w pełni normalizacji, a proces tworzenia centralnych wytycznych dla organizatorów wyjazdów przedłużał się, nie ma możliwości organizacji LSMT w zaplanowanym na etapie rekrutacji schemacie. Dlatego nie odbędzie się ona w pierwszym przewidzianym  terminie, tj. od 28 czerwca do 4 lipca 2020 r.

 

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, przesuwamy LSMT na termin od 23 sierpnia do 29 sierpnia 2020. LSMT w tym terminie odbędzie się zgodnie z wytycznymi MEN, GIS i MZ dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży w 2020 roku w związku z COVID-19.

 

Jednocześnie zaznaczamy, że w razie wystąpienia okoliczności uniemożliwiających lub utrudniających przeprowadzenie LSMT wyjazd zostanie odwołany.

Prosimy o potwierdzenie udziału w LSMT w terminie sierpniowym, do dnia 22 czerwca 2020 r., drogą mailową, na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W treści maila należy wpisać: potwierdzam udział w LSMT LUB nie potwierdzam udziału w LSMT. Proszę pamiętać o podpisaniu maila pełnym imieniem i nazwiskiem.

W sprawie organizacji wyjazdu będziemy się kontaktować wyłącznie z osobami, które potwierdzą swój udział we wskazanym wyżej terminie.

Wszystkie niezbędne informacje dla osób zakwalifikowanych będą też zamieszczone na stronie projektu www.malopolskietalenty.pl

Logotypy