Małopolskie Talenty

Zakończyła się I edycja Letniej Szkoły Młodych Talentów, chcesz dowiedzieć się jak było?

30 czerwca 2018 roku zakończyła się Letnia Szkoła Młodych Talentów – wyjazdowe warsztaty edukacyjne o charakterze naukowym dla uczniów, którzy uczestniczyli w zajęciach organizowanych w Centrach Wsparcia Uczniów Zdolnych w minionym roku szkolnym.

 

Uczestnicy (124 osoby) spędzili 7 dni w Krakowie, łącząc wypoczynek i zwiedzanie z pogłębianiem wiedzy i umiejętności. Część dydaktyczna Letniej Szkoły Młodych Talentów  realizowana była  w dniach od 25 do 29 czerwca i  obejmowała zajęcia z zakresu kluczowych kompetencji przedmiotowych (25 godzin dydaktycznych) i z zakresu kluczowych kompetencji ponadprzedmiotowych (15 godzin dydaktycznych). Warsztaty prowadzili doświadczeni psycholodzy i pedagodzy, nauczyciele oraz  pracownicy naukowi krakowskich i sądeckich uczelni.

Po zajęciach organizatorzy stworzyli możliwość ciekawego spędzania wolnego czasu: uczestnicy zwiedzali Kraków, w tym Ogród Doświadczeń im. Stanisława Lema, Fabrykę Emalia Oskara Schindlera- oddział Muzeum Historycznego Miasta Krakowa oraz integrowali się w grupach, śledzili rywalizację Mistrzostw Świata w piłce nożnej w specjalnie dla nich zorganizowanej strefie kibica.

W ankietach ewaluacyjnych uczniowie wysoko ocenili całe przedsięwzięcie, podkreślając dobrą atmosferę, indywidualne podejście do uczestników oraz ciekawy sposób prowadzenia zajęć.

Zobacz galerię zdjęć z wydarzenia:

5

6

11

16

18

19

22

24

25

26

27

28

29

30

32

33

34

37

42

 

 

 

Logotypy