Małopolskie Talenty

Organizacja Letniej Szkoły Młodych Talentów

ODWOŁANIE LETNIEJ SZKOŁY MŁODYCH TALENTÓW 

Informujemy, że Letnia Szkoła Młodych Talentów w roku szkolnym 2019/2020 nie odbędzie się.

Z przykrością informujemy, że w związku z pojawieniem się okoliczności uniemożliwiających przeprowadzenie LSMT, wyjazd  w roku szkolnym 2019/2020 zostaje odwołany. Mamy nadzieję, że uczniowie zakwalifikowani do udziału, znajdą sposoby na atrakcyjne i bezpieczne spędzenie wakacji. Życzymy sukcesów w rozwijaniu pasji i zainteresowań, niezależnie od okoliczności.

 UWAGA!!

Informujemy, że ponieważ warunki epidemiczne nie uległy w pełni normalizacji, a proces tworzenia centralnych wytycznych dla organizatorów wyjazdów przedłużał się, nie ma możliwości organizacji LSMT w zaplanowanym na etapie rekrutacji schemacie. Dlatego nie odbędzie się ona w pierwszym przewidzianym terminie, tj. od 28 czerwca do 4 lipca.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, przesuwamy LSMT na termin od 23 sierpnia do 29 sierpnia 2020. LSMT w tym terminie odbędzie się zgodnie z wytycznymi MEN, GIS i MZ dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży w 2020 roku w związku z COVID-19.

Jednocześnie zaznaczamy, że w razie wystąpienia okoliczności uniemożliwiających lub utrudniających przeprowadzenie LSMT wyjazd zostanie odwołany.

O wszystkich działaniach organizatorów osoby zakwalifikowane do udziału będą informowane bezpośrednio drogą mailową.

Serdecznie zapraszamy uczniów do udziału w LSMT- mamy nadzieję, że będzie to okazja do nabycia wiedzy, umiejętności i nowych doświadczeń, do poznania rówieśników o podobnych zainteresowaniach i pasjach oraz do atrakcyjnego i ciekawego spędzenia wakacyjnego czasu.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 519 849 787 lub drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Formularz zgłoszeniowy do udziału w Letniej Szkole Młodych Talentów (LSMT) – III edycja_2020

Informacja o Letniej Szkole Młodych Talentów

Informacje dla osób zakwalifikowanych na LSMT znajdziesz tutaj.

Czym jest Letnia Szkoła Młodych Talentów?

LSMT to wyjazdowe warsztaty edukacyjne o charakterze naukowym, które odbędą się w Krakowie, obejmujące zajęcia z zakresu kluczowych kompetencji przedmiotowych (25 godzin dydaktycznych) i kluczowych kompetencji ponadprzedmiotowych (15 godzin dydaktycznych) - każda grupa realizuje oba rodzaje zajęć. Organizatorzy zapewniają bezpłatnie: dowóz z miejsc zbiórek, noclegi, wyżywienie, zajęcia dydaktyczne, program kulturalno-poznawczy (w tym dwie wycieczki po Krakowie), opiekę, ubezpieczenie, zaświadczenie o ukończeniu LSMT. Warsztaty dedykowane są dla uczniów, którzy uczestniczą w bieżącej edycji zajęć w CWUZ (rok szkolny 2019/2020 na II i III etapie.

Logotypy