Małopolskie Talenty

Rusza kolejny konkurs na tworzenie Centrów Wsparcia Uczniów Zdolnych!

Już wkrótce Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości uruchomi konkurs uzupełniający dla inicjatywy MAŁOPOLSKIE TALENTY – kompleksowe wsparcie i rozwój uzdolnień uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych z zakresu kompetencji kluczowych poprzez uczestnictwo w dodatkowych zajęciach edukacyjnych oraz innych przedsięwzięciach inspirująco-motywujących.

 W imieniu władz Województwa Małopolskiego i partnerów projektu, Stowarzyszenia WIOSNA oraz Małopolskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli, serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w spotkaniu szkoleniowym przeznaczonym dla przyszłych wnioskodawców i organizatorów regionalnych Centrów. Na spotkaniu zostaną szczegółowo omówione warunki i zasady ubiegania się o środki w zakresie wsparcia uczniów zdolnych w Państwa regionie oraz możliwości integracji lokalnej, poszukiwania liderów dla potrzeb aplikowania o wsparcie.

Najbliższe szkolenie odbędzie się w dniu 14 lutego 2017 roku, os. Teatralne 4a, Kraków (budynek Zespół Jednostek Edukacyjnych Województwa Małopolskiego- rondo Kocmyrzowskie Nowa Huta) w godzinach od 10.00-14.00.  Zapisy na szkolenie przyjmowane są elektronicznie pod adresem:

http://www.rpo.malopolska.pl/o-programie/wez-udzial-w-szkoleniach-i-konferencjach

Zachęcamy również do zapoznania się z programem spotkania.

Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona. Chętnych do udziału prosimy o wypełnienie i wysłanie elektronicznego formularza zgłoszeniowego najpóźniej do 9 lutego br. do godz. 16:00.  O zakwalifikowaniu na spotkanie decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegółowe informacje dotyczące szkolenia oraz realizacji projektu MAŁOPOLSKIE TALENTY uzyskacie Państwo kontaktując się z zespołem projektowym dostępnym pod numerem telefonu 12 6160 718 lub 12 61 60 717 oraz na stronie internetowej projektu www.malopolskietalenty.pl

Logotypy