Małopolskie Talenty

Zaproszenie dla uczniów do udziału w forum młodych talentów

W ostatnim tygodniu roku szkolnego 2017/2018  Biuro Merytoryczne projektu Małopolskie Talenty po stronie MCDN zaplanowało realizację Forum Młodych Talentów dla uczniów, którzy uczestniczyli w zajęciach w Centrach Wsparcia Uczniów Zdolnych w bieżącym roku szkolnym oraz dla ich nauczycieli.

Forum odbędzie się 19.06 dla powiatów: gorlicki (etap I i II), tatrzański (etap I i II), limanowski (etap I) oraz 20.06 dla powiatów: brzeski (etap III), gorlicki (etap III), Nowy Sącz (etap II), nowosądecki (etap II), w  MCDN ODN w Nowym Sączu, w godzinach 10.00-15.00

Celem forum jest umożliwienie kontaktu z inspirującymi osobami, które osiągnęły sukces w młodym wieku, wymiana doświadczeń pomiędzy uczniami zdolnymi,  nauczycielami oraz promowanie osiągnięć uczniów zdolnych i ich nauczycieli. Spotkanie to stanowi jednocześnie podsumowanie pracy CWUZ w mijającym roku szkolnym.

Podczas forum zostaną także ogłoszone wyniki Konkursu na najlepszy projekt edukacyjny zrealizowany w CWUZ, wręczone nagrody oraz zaprezentowane nagrodzone projekty.

W drugiej części forum chcemy stworzyć możliwość prezentacji wybranych nagrodzonych projektów oraz zaprezentowania wiedzy, zainteresowań i sukcesów indywidualnych uczniów, podczas krótkich – ok.10 minutowych wystąpień. Sądzimy, że jest to świetna okazja dla uczniów zdolnych do zaistnienia na forum szerszym niż grupa projektowa oraz zdobywania doświadczenia w wystąpieniach publicznych.

Zgłoszenia chętnych uczniów dokonują realizatorzy projektów  w terminie do 15.05.br do koordynatora spotkania – Anny Podbielskiej mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegółowa informacja o forum zawarta jest w zamieszczonym poniżej w aneksie do Regulaminu wsparcia uczniów zdolnych w ramach projektu Małopolskie Talenty.

Aneks do regulaminu wsparcia uczniów zdolnych

Zał_nr 5 Formularz zgłosz. uczestników FMT

Zał_nr 5 edytowalny Formularz zgłosz. uczestników FMT

Logotypy