Małopolskie Talenty

Zaproszenie dla uczestników zajęć w cwuz do udziału w letniej szkole młodych talentów

Zaproszenie dla uczestników zajęć w cwuz do udziału w letniej szkole młodych talentów

Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli rzpoczyna rekrutację do Letniej Szkoły Młodych Talentów (LSMT) dla uczniów, którzy uczestniczą w bieżącej edycji zajęć w CWUZ na II i III etapie.

LSMT to wyjazdowe warsztaty edukacyjne o charakterze naukowym, które odbędą się w Krakowie, obejmujące zajęcia z zakresu kluczowych kompetencji przedmiotowych (25 godzin dydaktycznych) i kluczowych kompetencji ponadprzedmiotowych (15 godzin dydaktycznych) – każda grupa realizuje oba rodzaje zajęć. Organizatorzy zapewniają bezpłatnie: dowóz, noclegi, wyżywienie, zajęcia dydaktyczne, program kulturalno-poznawczy (w tym dwie wycieczki po Krakowie), opiekę, ubezpieczenie, zaświadczenie o ukończeniu LSMT.

Termin wyjazdu: od 24 czerwca  do 30 czerwca 2018 r.

Szczegóły organizacyjne i merytoryczne znajdują się w załączonej  informacji.

Do udziału w LSMT będą kwalifikowani wyłącznie uczniowie, którzy w terminie do 21 maja 2018 r.  złożą poprawnie wypełniony formularz zgłoszeniowy, zgodny z załączonym wzorem.

Formularz należy przesłać w wersji papierowej do Biura Merytorycznego projektu Małopolskie Talenty, ul. Jagiellońska 61, 33-300 Nowy Sącz.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DO UDZIAŁU W LETNIEJ SZKOLE MŁODYCH TALENTÓW (LSMT) – I EDYCJA 2018

INFORMACJA O LETNIEJ SZKOLE MŁODYCH TALENTÓW

Serdecznie zapraszamy uczniów do udziału w LSMT- mamy nadzieję, że będzie to okazja do nabycia wiedzy, umiejętności i nowych doświadczeń, do poznania rówieśników o podobnych zainteresowaniach i pasjach oraz do atrakcyjnego i ciekawego spędzenia wakacyjnego czasu. Organizatorów CWUZ i Państwa nauczycieli CWUZ prosimy o zachęcenie młodzieży do skorzystania w nowych możliwości, jakie daje uczniom udział w projekcie.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 18 443 80 01, w. 16 lub drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logotypy