Fundusze Europejskie (Program Regionalny) Małopolska Unia Europejska (Europejski Fundusz Społeczny)

Zaproszenie na spotkanie informacyjno-szkoleniowe dotyczące nowej formuły projektu Małopolskie Talenty


Szanowni Państwo,

Marszałek Województwa Małopolskiego pan Jacek Krupa zaprasza przedstawicieli organów prowadzących szkoły z terenu Województwa Małopolskiego oraz przedstawicieli podmiotów z zakresu oświaty do udziału w spotkaniu informacyjno-szkoleniowym, podczas którego zostaną omówione szczegółowe warunki uczestnictwa w zmienionej formule inicjatywy „Małopolskie Talenty” realizowanej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, której celem jest stworzenie odpowiednich warunków do rozwoju uzdolnień uczniów małopolskich szkół.

Zauważając niedoskonałości funkcjonującego systemu wsparcia uzdolnionych uczniów w Małopolsce i wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom dotyczącym jego usprawnienia, Województwo Małopolskie podjęło decyzję o modyfikacji inicjatywy „Małopolskie Talenty”. Od 2018 roku dotychczasowa formuła konkursowa projektu, której operatorem było Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości zostanie zastąpiona formułą partnerską, której liderem będzie Województwo Małopolskie.

Spotkania będą organizowane w subregionach. Zapisy na spotkania w poszczególnych subregionach przyjmowane są elektronicznie pod niżej podanymi adresami. Uprzejmie proszę o wybór dogodnej dla Państwa jednej lokalizacji.

Uprzejmie informujemy, że spotkanie informacyjno-szkoleniowe dotyczące zmiany funkcjonowania inicjatywy edukacyjnej pn. „Małopolskie Talenty”, które miało odbyć się w Nowy Targu w dniu 24 października 2017 roku zostało odwołane.
W związku z powyższym, uprzejmie prosimy osoby zapisane na spotkanie w Nowym Targu o ponowną rejestrację w dowolnie wybranych, innych lokalizacjach i terminach.

Spotkanie w Tarnowie – 3.11.2017

Spotkanie w Nowym Sączu – 6.11.2017

Spotkanie w Chrzanowie – 7.11.2017

Spotkanie w Krakowie  – 9.11.2017

Po dokonaniu rejestracji, na wskazany w formularzu adres e-mail, zostanie wysłana wiadomość potwierdzająca udziału w spotkaniu.

Zaproszenie Marszałka Województwa Małopolskiego