Fundusze Europejskie (Program Regionalny) Małopolska Unia Europejska (Europejski Fundusz Społeczny)

Rusza kolejny konkurs na tworzenie Centrów Wsparcia Uczniów Zdolnych!


Już wkrótce Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości uruchomi konkurs uzupełniający dla inicjatywy MAŁOPOLSKIE TALENTY – kompleksowe wsparcie i rozwój uzdolnień uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych z zakresu kompetencji kluczowych poprzez uczestnictwo w dodatkowych zajęciach edukacyjnych oraz innych przedsięwzięciach inspirująco-motywujących.

 

W imieniu władz Województwa Małopolskiego i partnerów projektu, Stowarzyszenia WIOSNA oraz Małopolskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli, serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w spotkaniu szkoleniowym przeznaczonym dla przyszłych wnioskodawców i organizatorów regionalnych Centrów. Na spotkaniu zostaną szczegółowo omówione warunki i zasady ubiegania się o środki w zakresie wsparcia uczniów zdolnych w Państwa regionie oraz możliwości integracji lokalnej, poszukiwania liderów dla potrzeb aplikowania o wsparcie.

 

Najbliższe szkolenie odbędzie się w dniu 14 lutego 2017 roku, os. Teatralne 4a, Kraków (budynek Zespół Jednostek Edukacyjnych Województwa Małopolskiego- rondo Kocmyrzowskie Nowa Huta) w godzinach od 10.00-14.00.  Zapisy na szkolenie przyjmowane są elektronicznie pod adresem:

http://www.rpo.malopolska.pl/o-programie/wez-udzial-w-szkoleniach-i-konferencjach

Zachęcamy również do zapoznania się z programem spotkania.

Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona. Chętnych do udziału prosimy o wypełnienie i wysłanie elektronicznego formularza zgłoszeniowego najpóźniej do 9 lutego br. do godz. 16:00.  O zakwalifikowaniu na spotkanie decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Szczegółowe informacje dotyczące szkolenia oraz realizacji projektu MAŁOPOLSKIE TALENTY uzyskacie Państwo kontaktując się z zespołem projektowym dostępnym pod numerem telefonu 12 6160 718 lub 12 61 60 717 oraz na stronie internetowej projektu www.malopolskietalenty.pl