Fundusze Europejskie (Program Regionalny) Małopolska Unia Europejska (Europejski Fundusz Społeczny)

INFORMACJA DLA UCZNIÓW ZGŁOSZONYCH DO UDZIAŁU W LETNIEJ SZKOLE MŁODYCH TALENTÓW


Wszyscy zgłoszeni uczniowie zostali zakwalifikowani do udziału w Letniej Szkole Młodych Talentów.

Organizatorem wyjazdu jest Departament Edukacji i kształcenia Ustawicznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego Województwa Małopolskiego. Wyjazd nastąpi w dniu 24. 06 (niedziela) o godz. 16.00. Prosimy o przybycie na 30 minut przed podaną godziną  ze względu na niezbędne czynności organizacyjne poprzedzające odjazd. Przyjazd z powrotem w dniu 30 czerwca br. do miejsca lokalizacji CWUZ.

Miejsca odjazdu odpowiadają lokalizacji CWUZ, przy czym dla obu CWUZ zlokalizowanych
w Nowym Sączu  jest tylko jedno miejsca wyjazdu
, zgodnie z poniższym wykazem
:

dla obu CWUZ Nowy Sącz II etap: Państwowa Wyższa  Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu – Instytut Języków Obcych ul. Kochanowskiego 44, 33-300 Nowy Sącz, z ul. Kochanowskiego 44 ,

dla CWUZ Gorlice II etap:   parking przy ul. Ariańskiej w Gorlicach przez Kościołem pw. Św. Jadwigi Królowej (ulica dojazdowa do Miejskiego Zespołu Szkół Nr 1 w Gorlicach przy ul. Pięknej 9)

dla CWUZ Gorlice III etap:  I LO im. M. Kromera w Gorlicach ul. Marcina Kromera 1

dla CWUZ Bukowina Tatrzańska II etap:  Zespół Szkół im. Bohaterów Warszawy Bukowinie Tatrzańska ul. Tadeusza Kościuszki 11 ,

dla CWUZ Poronin II etap :Zespół Szkół im.  Legionów Polskich w Poroninie  ul. Piłsudskiego 34

dla CWUZ Brzesko III etap: Zespół Szkół Ponadgimnazjanych nr 1 w Brzesku, ul. Okulickiego 2

Uczestnicy LSMT zostaną zakwaterowani w hotelu/hotelach na terenie Krakowa. Przypominamy, że organizator zapewnia dowóz do miejsc zajęć z miejsc zakwaterowania, całodzienne wyżywienie, program kulturalno-poznawczy, opiekę, zaświadczenie potwierdzające udział w LSMT.

Uwaga!!
PROSIMY O TELEFONICZNE  LUB  MAILOWE POTWIERDZENIE udziału w LETNIEJ SZKOLE MŁODYCH TALENTÓW W TERMINIE DO 14.06.2018.R Przypominamy, że-  zgodnie z deklaracją w formularzu zgłoszeniowym – rezygnacja z udziału w LSMT jest możliwa jedynie w wyjątkowych, losowych sytuacjach po niezwłocznym poinformowaniu organizatora drogą mailową.

Telefon dla potwierdzeń:12 61 60 718  lub  12 61 60 72 lub 12 61 60 747

Mail dla potwierdzeń:
Malgorzata.Palimaka@umwm.pl lub Elzbieta.Okolotowicz@umwm.pl

Informacje w sprawie zakwalifikowania i organizacji wyjazdu zostały również wysłane drogą mailową do wszystkich zgłoszonych uczniów.